Про нас

“Що таке електроакустична музика?”, “Невже в Україні є композитори які працюють з електронікою?”, “Але ж музика електронна є “не живою” на відміну від “живої” акустичної”?

Ці питання та стереотипи, є досить поширеними в уявленнях багатьох лю- дей про те, чим є електроакустична музика. Саме для того аби розвіювати такі міфи та упередження у 2011 році Остап Мануляк запропонував групі студентів-ентузіастів провести у Львівській музичній академії концерт, який би наочно задемонстрував те, що електронна музика це не лише популярна танцювальна музика а насправді, левову її частку становлять академічні електроакустичні твори, експериментальна електроніка і живі, хвилюючі, актуальні та надзвичайно цікаві перформанси. Результатом став невеличкий концерт під назвою Ars elettronica де були виконані твори Юрка Булки, Андрія Дзятка, Остапа Мануляка та Юрія Середіна. А вже через рік ця ідея розрослась до невеликого фести- валю, який із 2013 року має назву VOX ELECTRONICA.

Фестиваль електроакустичної музики VOX ELECTRONICA — це щорічна акція, що презентує зріз сучасних напрямків електроакустичної музики. Метою фестивалю є створення унікального середовища для обміну досвідом між українськими та закордонними композиторами, виконавцями й артистами, що працюють у сфері електроакустичної музики та загалом експериментальної музики та мистецтва.

ПРОГРАМА

Попередні фестивалі